• contact-1.jpg Iwona Ciecierska
  • contact-2.jpg Bogna Dyga
  • contact-3.jpg Beata de Nisau

Posiadamy ogromne doświadczenie (nasza pracownia architektury działa w Warszawie od 20 lat) w professjonalnym projektowaniu domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, biurowych, sklepowych, oraz kanceklarii adwokackich itd.

Zajmujemy się aranżacją wnętrz w rożnych stylach, z dbałością o jego czystość. Przykłady naszych projektów wnętrz i projektów domów można znaleźć w licznych pubikacjach oraz w pokazanych na naszej stronie realizacjach. Stylowe wnętrza są naszą wizytowką. Preferujemy czystość stylu, bliski jest nam minimalizm, lecz także nie boimy się tworzenia wnętrz bardziej tradycyjnych.

Projektujemy domy jednorodzinne, zajmujemy sie projektowaniem wnętrz z pełnym wyposażeniem, projektowaniem detail oraz projektowaniem mebli.

Bardzo chętnie podejmujemy się modernizacji istniejących willi, poddaszy oraz niepełnowartościowych mieszkań. Pełnimy profesjonalne nadzory autoskie i budowlane podczas przebudowy i rozbudowy a także podczas remontów. Podczas urządzania wnętrza, prowadzimy z klientami długie rozmowy nie tylko o architekturze, ale także dyskutujemy o sztuce, fotografii, hobby, zainteresowaniach i podróżach. Zainternesowanym podsuwamy do czytania i przeglądania albumy znanych wydawnictw o ikonach designu.

Jesteśmy nie tylko projektantkami wnętrz, ale architektkami z dyplomami ukonczeńia Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Posiadamy uprawnienia budowlane oraz konserwatorskie.